Od 19 września nasz flagowy jacht imieniem Roztocze wraca z Tallina do Świnoujścia. Ma do tego celu przeznaczone 2 tygodnie. Do Tallina jeżdżą z Warszawy autobusy, więc dojazd nie stanowi specjalnego utrudnienia ani finansowego obciążenia. A w Świnoujściu to już jesteśmy w domu. Po drodze odwiedzimy sporo ciekawych miejsc ze szczególnym uwzględnieniem Helsinek, Mariehamn i Sztokholmu. Jest jeszcze trochę wolnych miejsc do kompletu. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu
mailem lub telefonem
603 758 810